Events

Na snídaňu do HUB(y)123 s Lenkou Studníkovou (Electra Bakery)

Na snídaňu do HUB(y)123 s Lenkou Studníkovou (Electra Bakery)

Další snídaňa, tentokrát s Lenkou Studníkovou – Electra Bakery
CUKRÁŘSTVÍ JAKO UMĚNÍ I JAKO ŘEMESLO
Že má řemeslo zlaté dno se všeobecně ví, jen na to v posledních letech trochu zapomínáme. Někdo má v životě tu výhodu, že objeví svoje schopnosti a talent prakticky hned po škole. To se stalo i Lence Studníkové, která si před pár lety na sídlišti Východ otevřela moderní cukrářství Electra Bakery.
Absolventka Obchodní akademie se po studiích chvilku hledala, ale vždy koketovala s jídlem a gastronomií. Podnikatelský duch se projevil také, když sezónu provozovala kavárnu v Buchlovském zámeckém parku. Když s ní mluvíte, cítíte, že má podnikání pod kůží. Připraveným štěstí přeje a to je přesně příklad Lenky. Na cukrářství i pekařství má odborný certifikát, provozovnu pak našla přímo na míru i díky dobré vůli bytového družstva. V pečení využívá nových a moderních technologií. Její zákusky jsou všechny vyrobeny z rostliných složek – ovocné pyré, kvalitní čokoláda, i mouka přímo od mlynáře jsou smozřejmostí. Na dobroty je zkrátka radost pohledět, jsou vymazlené a hlavní roli hraje každý detail.
Pokud chcete pár tipů na pečení, jak zacházet s těstem nebo si poslechnout příběh o úspěšném podnikatelském konceptu , příjďte v úterý 25.10 v 8.00 na snídani do HUBy.
Svou účast prosím potvrďte zprávou zde na FB, nebo na emailu vendula@hub123.cz.

Event details:

Close
Close

Pro vaší každodení práci i vyjímečné situace.

 

Napište nám