Events

Ženy z Dědiny – Networkingové setkání s Lenkou Medvecovou Tinkovou

Ženy z Dědiny – Networkingové setkání s Lenkou Medvecovou Tinkovou

✨Ženy na Dědině se opět setkají a hostem bude další úspěšná a inspirující žena.
❤️Její jméno je Mgr. Lenka Medvecová Tinková. Je antropoložkou, spánkovou poradkyní, novinářkou a spisovatelkou. Většina z nás může znát Lenku pod názvem jejího webu, instagramu Prosím spinkej. Je také autorkou knih S láskou o dětském spánku, Batole-svět spánku a usínání a další.
Inspirací na životní cestě byli pro Lenku rodiče. Táta, který vždycky říkal, že může dosáhnout všeho, když půjde za svými sny. Máma, která Lence četla a vyprávěla příběhy. Dále pak vědci profesor Helen Ball, James J. McKenna.
Lenka o své profesní cestě: Již deset let doprovázím rodiny ke klidnějšímu spánku. Začínala jsem jako laktační a spánková poradkyně a praxe mě přivedla k dalšímu studiu. Toužila jsem měnit pohled na spánek dětí a dělat odbornou osvětu. Postupně jsem se dostala až ke spánkové vědě. Jako medicínská antropoložka působím v mezinárodním týmu spánkových vědců Parent Infant Sleep Center Durham University. Snažím se vzdělávat odborníky, podporovat rodiče a tvořit laskavé spánkové pohádky pro dnešní děti a jejich rodiče.
✨Přijďte strávit odpoledne ve velmi příjemné atmosféře plné zajímavých informací nejenom o spánku. Zeptejte se Lenky na otázky, které na sítích nenajdete a poznejte „spánkovou vílu“ i z jiného úhlu. Budeme si opět povídat, sdílet, seznamovat se.
Webové stránky, které mohou pomoci nejednomu rodiči: www.prosimspikej.cz instagramový profil: ProsimSpinkej
Setkání, networing a propojení Žen na dědině se uskuteční v Uherském Hradišti 25.5.2023 v HUB 123 od 16-18 hodin. Rozhovorem s Lenkou nás provede Marie Kusáková.
Vstupné: 200,-
Číslo účtu: 2401594830/2010
Zpráva pro příjemce: Jméno, příjmení + emailová adresa pro zaslání potvrzení o zaplacení.

Event details:

Close
Close

Pro vaší každodení práci i vyjímečné situace.

 

Napište nám