Events

Ženy z Dědiny – Networkingové setkání s Ing. Veronikou Hrickovou

Ženy z Dědiny – Networkingové setkání s Ing. Veronikou Hrickovou

✨Již třetí v pořadí bude další úspěšná, inspirující žena, která nám může předat mnoho vhledů do různých oborů.
❤️ Ing. Veronika Hricková je celostní koučka pro multipotenciály a sama je také multipotenciálka. Ve své skupině Multipotenciální svět spojuje lidi, kteří mají plno energie, pracují na mnoha projektech současně a chtějí dělat vše, co je baví. Zároveň je maminkou dvou dětí a tyto dva světy úspěšně propojuje.
✨Veroniku na své cestě posouvá přirozená zvídavost a nadšení z objevování. Velkou inspirací je kniha od Emilie Wapnick – Kniha pro multipotencionály. A taky autorčina tvorba.
Veronika o sobě: Jsem Veronika Hricková – partnerka, máma dvou dětí, podnikatelka, inženýrka, ale také multipotenciálka.
Celostní koučka a mentorka pro multipotenciály, zakladatelka platformy/ komunity Multipotenciální svět. Jsem projektová manažerka, se zaměřením na tvorbu webů, velký nadšenec tvůrčích a kreativních věcí, proto se ráda obklopuji schopnými a inspirativními lidmi. Vyhledávám pozitivní a zvídavou energii, kterou s radostí opětuji. Jsem neustále obklopena knihami, ze kterých si stále něco vypisuji nebo je autorovi betuji a nebo prostě jen čtu – to je můj největší relax. Ráda se motám takřka kolem všeho (aktuálně asi nejvíce kolem startupů, průzkumů, marketingu, lidské mysli, astrologie, malby, kvantové fyziky, čínské medicíny, webařiny a gastronomie – to je dlouhodobá láska 😃).
✨Přijďte poznat Veroniku a seznámit se s dalšími ženami, které se chtějí jako vy, dozvědět nové informace, možnosti a hlavně si potvrdit, že mířit různými směry, je v pořádku a můžete tak být velkým přínosem pro společnost.
Webové stránky, kde můžete sledovat práci Veroniky: www.multikoucka.cz
instagramový profil: @multipotencionalni_svet
Facebook: Veronika Hricková- Koučka pro multipotenciály
LinkedIn: Veronika Hricková
Setkání, networing a propojení Žen na dědině se uskuteční v Uherském Hradišti 29.6.2023 v HUB 123 od 16-18 hodin. Rozhovorem s Veronikou nás provede Marie Kusáková.
Vstupné: 200,-
Číslo účtu: 2401594830/2010
Zpráva pro příjemce: Jméno, příjmení + emailová adresa pro zaslání potvrzení o zaplacení.

Event details:

Close
Close

Pro vaší každodení práci i vyjímečné situace.

 

Napište nám