Events

Snít. Milovat. Podnikat / Lukáš Trčka (TIC) – RAZ DVA TŘI: PODNIKEJ! I.

Snít. Milovat. Podnikat / Lukáš Trčka (TIC) – RAZ DVA TŘI: PODNIKEJ! I.

PRVNÍ WORKSHOP: SNÍT. MILOVAT. PODNIKAT!
Od března jsme pro vás připravili sérii workshopů a konzultací, které povedou mnohým známé tváře z lokálního byznysového prostředí. Jedná se o podnikatelskou akademii Raz dva tři podnikej!. Budeme se věnovat tomu, jak lze nápad nebo mladý projekt uchopit, jak se popasovat s účetnictvím a daněmi, jak získat a udržet si zákazníky. Dozvíte se, jak funkčně nastavit marketigovou komunikaci, ochránit si svoji značku nebo správně nastavit cenu.
Za pár týdnů tak můžete získat informace, které by vám jinak zabraly měsíce.
Akademii jsme vytvořili pro všechny podnikavce s nápadem, začínající podnikatele, nové s.r.o. i OSVČ – tedy všechny, kteří chtějí vydělávat smysluplnou prací, třeba při zaměstnání, založit si malou lokální firmičku, stát se profesionálem na volné noze nebo klidně míří do mezinárodního prostředí.
Úvodní přednášku povede Lukáš Trčka,
Lukáš je od roku 2020 jednatelem Technologického inovačního centra. Během své praxe si od roku 2002 vyzkoušel mnohé profese, vč. osmileté zkušenosti s živnostenským podnikáním. Po získání doktorátu v oblasti procesního řízení se věnuje konzultacím podnikatelských záměrů, baví se projekty inovačního a sociálního podnikání, působí na akademické půdě, je nadšený lyžař a neustále se učí roli tatínka dvou kreativních synů.

Event details:

Close
Close

Pro vaší každodení práci i vyjímečné situace.

 

Napište nám