Events

Podnikatelský sen (Good Life) | Film a architektura v Uherském Hradišti

Podnikatelský sen (Good Life) | Film a architektura v Uherském Hradišti

Projekce a debata v rámci festivalu FILM A ARCHITEKTURA:
Akce proběhne v HUB 123.
🎥 „Good Life / Podnikatelský sen“ (Švédsko, Litva, Finsko, 71 min., MP) + debata s hosty
Vítejte v Tech Farm, švédském rezidenčním start-upu, který chce smazat hranice mezi volným časem a prací. Jejími obyvateli jsou mladí podnikatelé, kteří jsou ochotni věnovat každou minutu svého života dosažení finančního úspěchu. Vzdávají se svého soukromí i pohodlí, aby spolu s dalšími motivovanými jedinci vytvořili neoliberální komunitu. Dokument s jemnou kritikou sleduje zblízka nájemce a jednotlivce stojící za tímto start-upem. Ve chvíli, kdy si tito ambiciózní rezidenti pletou své uvěznění ve stísněných podmínkách se svobodou, dochází k jejich konfrontaci s tím, jak kapitalismus pokřivil jejich způsob života a vnímání vlastního prostoru.
Před projekci také proběhne komentovaná prohlídka Nemocnice: Včera, dnes a zítra“ od 17:00 (Historie, součastnost a vize areálu uherskohradišťské nemocnice s historičkou B. Rašticovou a městkým architektem Alešem Holým)
Přijďte s námi objevit svět architektury a filmu v Uherském Hradišti a staněte se součástí této inspirativní události! Těšíme se na vás.
Událost festivalu zde: https://www.facebook.com/events/2976253129171259

Zobrazovat míň

Event details:

Close
Close

Pro vaší každodení práci i vyjímečné situace.

 

Napište nám