Events

Na snídaňu do HUB(y)123 s Pavlou a Robertem Hájkovými

Na snídaňu do HUB(y)123 s Pavlou a Robertem Hájkovými

Celostní přístup ke zdraví

V poslední době je kladen velký důraz na celostní péči o sebe a to nejen díky pandemii Covid-19, ale také díky celospolečenskému vývoji.
Tento přístup spočívá v hledání rovnováhy mezi fyzickou a psychickou nebo-li duševní stránkou.
Představujeme Vám manželský pár, který se v této oblasti výborně doplňuje, nabízí přístup orientovaný na porozumění životnímu příběhu člověka a hledání pravé podstaty nerovnováhy v bezpečné atmosféře respektu a přijetí. Jedná se o společné mapování bio-psycho-socio-spirituálního modelu a identifikování kroků, které nejefektivněji pomohou navrátit rovnováhu tělu i duši.
Hosty další snídaně do HUBy ve čtvrtek 8.2. od 8.00 tedy budou:
Mgr. Pavla Hájková, certifikovaná klinická naturopatka, akreditovaná výživová poradkyně a lektorka.
Vystudovaná žurnalistka si prošla formativní životní zkušeností jako dobrovolnice v Ghaně. Zdravotní starosti, které zakusila ji přivedly ke tříletému studiu klinické nutriční medicíny (léčba stravou) a západní fytoterapie (léčba bylinami) na Škole klinické naturopatie, které spočívá mimo jiné v kvalitním stravování.
PhDr. Robert Hájek, psycholog, psychoterapeut, lektor a kouč.
Vystudovaný doktor psychologie se v průběhu své kariéry také soustředil na dobrovolnické aktivity související s drogovou problematikou u dětí, zabývá se traumaty dětí, dokonce má zkušenost z oblastí postiženými teroristickými útoky v Beslanu.
Ve vojenské kariéře se na pozici psychologa v Armádě České republiky zúčastnil 3 zahraničních bojových misí na území Afghánistánu a získal řadu vojenských vyznamenání.
Od roku 2023 vykonává privátní praxi v Centru integrativní péče Přirozeně ke zdraví, které je prvním psychologicko-naturopatickým pracovištěm na Moravě. Zde se specializuje na individuální i párové poradenství, terapii, zvládání traumatických událostí metodou EMDR, lektorskou činnost a profesní i firemní koučink.

Event details:

Close
Close

Pro vaší každodení práci i vyjímečné situace.

 

Napište nám